Tmob kurucusu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, Arda Kutsal’ın sorularını yanıtlayacak

Tmob kurucusu ve CEO'su Rudi Dökmecioğlu, Arda Kutsal'ın sorularını yanıtlayacak

İngiltere merkezli açık bankacılık şirketi VIVE’ın sıfırdan kuran Tmob‘un teknoloji ihracatında ilk 10 firma arasında yer almak istediğini geçtiğimiz Aralık ayında sizlere aktarmıştık. Yarın gerçekleştireceğimiz canlı yayın ile birlikte hem Tmob’u hem de bankacılıkta dijital dönüşüm ve açık bankacılığı detaylı olarak masaya yatıracağız.

Yarın yani 12 Şubat 2021 tarihinde saat 11.00’de gerçekleşecek olan canlı yayınımızda Webrazzi kurucusu ve CEO’su Arda Kutsal‘ın konuğu olacak olan Tmob kurucusu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, hem Tmob hem de açık bankacılık özelinde önemli açıklamalar yapacak.

Saat 11.00’de gerçekleşecek olan canlı yayınımız YouTube kanalımız üzerinden yayınlanacak. Geçtiğimiz Aralık ayında düzenlediğimiz Webrazzi Fintech 2020‘nin konuşmacıları arasında da yer alan Tmob Kurucu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, canlı yayınımızda pandeminin bankacılıkta dijital dönüşümü nasıl etkilediği ve Tmob’un gelecek planlarını da bizlerle paylaşacak. 

Son olarak canlı yayınımızda 2021 yılında fintech dünyasında neler olacağının detaylı bir şekilde konuşulacağını da belirtelim. Yarın saat 11:00’de görüşmek üzere!

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir