The Witcher Dizisinin 2. Sezonundan Set Fotoğrafları Geldi

The Witcher Dizisinin 2. Sezonundan Set Fotoğrafları Geldi

Geçtiğimiz günlerde Netflix, yılbaşını bir The Witcher eğlencesine çevirmek için Witchmas adını verdiği bir etkinlik düzenlemişti. Bu etkinlikte hayranlar, platformdan bir sürpriz talebinde bulunmuştu. Netflix bu talebe cevap verdi.

Dizinin kamera arkasından 3 farklı kare paylaşıldı. Bu sahneler sayesinde dizinin bizim görmediğimiz yüzünde neler olduğuna şahitlik etme şansına sahip oluyoruz. Görseller serinin hayranları için oldukça dikkat çekici. 

Seyircilerin seçimi

witcher madalyonları

The Witcher resmi Twitter hesabından hafta sonu yapılan 2. sezon paylaşımının ardından dizinin takipçileri, %67,5 oranında “sürpriz yasasını” kullanmak istediklerini belirtmişti. Dizinin başındaki isim olan Lauren S. Hissrich, sahne arkasından görüntüler paylaşmıştı.

Yapılan paylaşımda “Bugün, kaderi seçtiniz. Daha önceki Witcherları onurlandırın, şimdi merakla etrafınıza bakın ve bırakın merakınız keşfetsin.” ifadeleri yer aldı. Ayrıca The Witcher internet sitesinde bir interaktif harita yüklendi. “Witchmas’ın 6 günü” ifadesi, oylamaların sonuçlarına göre haritaya yeni şeyler eklenebileceğini gösteriyor. 

Şu anda haritada yer alan “Geçmişi onurlandırmadan Kıta’da ilerleyemezsiniz.” ifadesi de bu görüşü destekliyor. Böylece The Witcher izleyicileri kendilerine hangi bilgilerin sunulacağına kendileri karar veriyor.

Yeni anket yayınlandı

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir