PTTAVM’de Ucuz Ayçiçek Yağı Satılacak mı?

PTTAVM'de Ucuz Ayçiçek Yağı Satılacak mı?

Yağ, salça gibi temel gıdalarda meydana gelen fiyat artışı vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor. Hükümetin olaya el atacağını duyurmasının ardından PTTAVM’de ucuza yağ satılacak mı sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. PTTAVM’de ürünler ucuz mu? PTT’de ucuz yağ satılacak mı? PTTAVM’de fiyatlar nasıl?

PTTAVM’DE UCUZ ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK Mİ?

Temel gıda ürünlerine yapılan fahiş zamlardan şikayetçi olan vatandaş ucuza alışveriş yapabilmenin yollarını arıyor. Peki PTTAVM’de ucuz ayçiçek yağı satılacak mı? 

PTT’nin sosyal tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Hükümet bu duruma el atarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaflara çağrıda bulundu. Erdoğan, ‘Bu süreci böyle sürdürürseniz ağır cezalar sizleri bulabilir. Hakkı ile işinizi yapın, vatandaşımıza zulm etmeyin.’ dedi.

PTT’nin ucuz ayçiçek yağı satacağı iddialarını yalanlayan Bakan Karaismailoğlu, şunları ifade etti: ‘PTT’nin ucuz gıda satmak gibi bir görevi yok, işlevi belli. PTT’nin bir alt şirketi olan PTT AVM diye bir şirketi var. Normal internet siteleri gibi binlerce ürün satılıyor. Üreticiler oradan satış yapabiliyorlar.’

İLİşKİLİ HABERLER PTT'den Müjde! Başvuruyu Yapanlara 1 Yıl boyunca 600 TL Ödeme

PTT’den Müjde! Başvuruyu Yapanlara 1 Yıl boyunca 600 TL Ödeme

Bakanlıktan Ucuz Ayçiçek Yağı Açıklaması

Bakanlıktan Ucuz Ayçiçek Yağı Açıklaması

İLİşKİLİ GALERİLER ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

PttAVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

PttAVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir