Protez Saç Bakım ve Aşamaları Oscar Hair Saç Protez Merkezi

 

Protez saç uygulaması sonrasında, mutlaka düzenli olarak saç bakımı yaptırmanız gerekir. Saç bakımı işlemlerini aksatmanız, protez saçlar için son derece zararlıdır. Protez saçların düzenli bakımının yapılması, saç protezinin kullanım ömrünü uzatır. Daha doğal bir protez saça sahip olmanıza yardımcı olur. Sağlıklı bir şekilde saç protezi kullanmak için mutlaka saç protez bakımını yaptıramanız gerekiyor. Her yaştan, herkes saç protezi tercih edebilir. Ancak saç egzaması olan kişilere sıklıkla saç protezi tavsiye edilmez. Ancak aşırı bir cilt problemi olmayan herkes, korkmadan rahatlıkla saç protezi yaptırabilir. Saç protezi kişilere alerji yapmaz, rahatlıkla herkes saç protezi kullanabilir.

 

Saç protezleri kişiler doğal, gür ve parlak bir saç imkanı sunuyor. Saç protezlerini tamamen kendi saçlarınız gibi kullanabilirsiniz. Banyoya girebilir, normal saçınızı yıkar gibi yıkayabilir veya denize girerek dilediğiniz gibi su temasınızı devam ettirebilirsiniz. Saç protezlerinin normal saçtan herhangi bir farkı yoktur. Saç protezleri hava ve su geçirme özelliğine sahiptir. Bundan dolayı saç protezi kullanırken herhangi bir yapaylık hissetmezsiniz. Şişli saç protez merkezi olarak sizlere özel bir protez uygulaması yapıyoruz. Tamamen özel tasarımlarla hazırladığımız saç protezleri ile sizlerin memnuniyetini en üst planda tutuyoruz.

 

Protez saç uygulaması üç aşamadan hazır olur. Protez saç fiyatları, bu aşamalara ve protezin türüne, özelliğine göre değişiklik gösterir. Protez saçlar ölçülendirme ile başlar. Saç kaybının oluştuğu alanlardan ölçü alınır. Ekibimiz tamamen, ince bir şekilde ölçü alır. Tam olarak saç kaybının olduğu alan baz alınır. Sonrasında ise bir kalıp hazırlanır. Saçın renk tonları ve saç telleri seçilir. İkinci aşama ise yerleştirmedir. Özel olarak tasarlanan protez saçlar, saçsız alana tam olarak yerleştirilir. Sonrasında ise özel bir solüsyon ile yapıştırılır. Bu işlem herhangi bir şekilde kişide ağrı veya acı oluşturmaz. Yerleşme işleminden sonra ise tasarım başlar. Sizin talebinize göre saçlar özel bir şekilde tasarlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir