Koronavirüs tedavisi gören Soylu’dan sağlık durumuna ilişkin açıklama

Koronavirüs tedavisi gören Süleyman Soylu Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Bir müddettir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorlarımızın da uygun görmesi ile birkaç günlük dinlenme koşulu ile evde devam edecek” dedi.

Koronavirüs tedavisi gören Soylu'dan sağlık durumuna ilişkin açıklama

Koronavirüse yakalanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı.

Soylu, koronavirüs tedavisinin artık evde devam edileceğini belirterek eşinin ve kızının testinin negatife döndüğünü açıkladı.

Twitter’dan açıklama yapan Soylu şu ifadelere yer verdi:

Bir müddettir hastane ortamında süren tedavimiz, doktorlarımızın da uygun görmesi ile birkaç günlük dinlenme koşulu ile evde devam edecek. Eşim ve kızım ise negatife döndü.

Bu süreçte ihtimamını esirgemeyen hekimlerimize ve sağlık çalışanlarımıza her gün arayarak moralini, duasını aldığımız Sayın Cumhurbaşkanımıza ve hassasiyetine minnettar olduğum Sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye ve elbette ki Sayın Sağlık Bakanımıza ve Ankara Şehir Hastanesi ekibine, her mecra ile arayan, soran, dua eden, iyi dileklerini ileten herkese ve duasına muhtaç olduğumuz Milletimize şükranlarımı arz ediyorum.

Bu vesile ile tüm hastalara acil Şifa diliyor, salgın ile mücadelede kurallara uyarak tedbir ve temkinli olunmasını istirham ediyorum. “

pic.twitter.com/3ROARqfXTu

— Süleyman Soylu | Maske Mesafe Temizlik (@suleymansoylu) November 5, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir