IPhone XS Max Özellikleri ve Fiyatı

IPhone XS Max Özellikleri ve Fiyatı

25 Ağustos 2019 0 Yazar: admin

Iphone’nin en çok tercih edilen modellerinden birisi olan Iphone XS Max, 2018 yılında kullanıcılar ile buluşmuştu. Iphone XS Max özellikleri açısından incelendiğinde modelde Apple A11 işlemci türünün kullanıldığı görülebilecektir. 2.10 GHz işlemci hızına sahip olan telefonun 6 çekirdeğe sahip olduğu söylenmeli. 64 GB dahili hafızası bulunmakta ve desteklenen hafıza kartının ise model içerisinde yer almadığı görülmektedir.

Iphone XS Max boyutu

5.8 inç olarak belirlenmiş. Bu boyut ile birlikte tek elle kullanım kolaylığı da mümkün hale getirilmiş. 208 gram ağırlığında olan bu telefon, 157,5 yüksekliğinde ve 77,4 genişliğinde. 3G ve 4G özelliklerine de sahip olan bu modelin 4G standartları LTE olarak tasarlanmış. Son dönemlerde çokça tercih edilen çift hatlı kullanım da telefonun özellikleri içerisinde yer alıyor.

Iphone XS Max batarya özellikleri

En çok merak edilen konular arasında bulunmakta. Modelde özellikle kablosuz şarj olma ayrıntısı unutulmamış. Son teknoloji olan bu özelliğin kablosuz şarj olma ayrıcalığı sayesinde priz sıkıntısı da engellenir hale gelmiştir. Lityum- Iyon batarya da kullanılan pil teknolojisi arasında yer alıyor.

Iphone XS Max kamera açısından değerlendirildiğinde ise tek arka kameraya sahip olması yönüyle müşterilerini şaşırtmış durumda. 12 MP arka kamerası bulunan telefonun ön kamera çözünürlüğü ise 7 MP olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda modelin çift kameralı olmamasına rağmen çift yönlü kamera özelliğinde olduğunu da söylemek gerekecektir. 10X optik yakınlaştırıcı sayesinde, uzakta konumlandırılmış olan nesneleri hızlı bir şekilde yakınlaştırıp fotoğraflandırmak da mümkün.

Iphone’nin bu modelinde yüz tanıma teknolojisi de yer almakta. Özellikle karanlık ortamlarda da kolay bir şekilde bu teknolojiden yararlanmanın olanaklı hale getirildiği görülüyor. Ürünün fiziksel özellikleri içerisinde en çok dikkati çeken konunun cam ve paslanmaz çelik ile üretildiğini söylemek olacaktır. Çerçevelerin hafif oval bir şekilde tasarlanmış olması da ele kolay bir şekilde oturmasını sağlamış. Son olarak Iphone XS Max renk seçenekleri de kullanıcıların zevkine göre tercih edilebilmekte. Iphone her zaman olduğu gibi gold rengini bu modelde de kullanmış durumda. Aynı zamanda silver adı verilen gümüş rengi de tercih edilebilecek renkler arasında yer alıyor. Uzay grisi renginin de renk seçenekleri arasında olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Iphone XS Max Fiyatı:

64GB 9.440 TL

256 GB ise 12.744 TL

Firmalar arasında fiyatlarda değişiklik görülmektedir.