Epic Games, Fiyatı 39 TL Olan Darkest Dungeon’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 39 TL Olan Darkest Dungeon'ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, 17 Aralık 2020 tarihinden beri ücretsiz oyunlar dağıtıyor. 2020 yılının sonuna kadar devam edecek olan bu kampanya sayesinde oyuncular birçok oyuna sahip olabilecek. Platformda bugün yayınlanan oyun ise Darkest Dungeon.

Darkest Dungeon fragmanı:

Kanada merkezli bağımsız oyun şirketi Red Hook Studios tarafından geliştirilen Darkest Dungeon, birçok oyuncu tarafından olumlu yorumlar almış güzel bir yapım. Sıra tabanlı RPG türündeki bu oyunda kendi ekibinizi oluşturup dünyanın en karanlık zindanlarını araştırmaya koyulacaksınız. Önünüze çıkacak tuzaklar, karşılaşmak zorunda olduğunuz güçlü canavarların yanında çok küçük kalacak.

Ekibinizi karanlık ve korku dolu zindanlara gönderirken hepsini birer birer kaybedebileceğinizi unutmayın. Ayrıca oyundaki zindanlarda ödül olarak gördüğünüz birçok şeyin size neler kaybettirebileceğini de aklınızda bulundurmalısınız. Kanaması veya zehirlenmesi olan ve korkudan delirme aşamasına gelen ekip üyelerini yeniden hayata bağlamak da sizin elinizde.

Darkest Dungeon sistem gereksinimleri:

darkest dungeon epic games

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows XP Bellek: 2 GB RAM Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: Windows 7+ Bellek: 4 GB RAM Ekran Kartı: Open GL 3.2+ Compliant Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Darkest Dungeon’ı kütüphanenize nasıl ekleyebilirsiniz?

darkest dungeon

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın. Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak.

Epic Games’in ücretsiz oyun dağıtma etkinliği yıl sonuna kadar devam edecek. Ücretsiz olarak verilen oyunları kaçırmamak için bizleri takipte kalın.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir