Epic Games, Fiyatı 171 TL Olan Jurassic World Evolution’ı Ücretsiz Yaptı

Epic Games, Fiyatı 171 TL Olan Jurassic World Evolution'ı Ücretsiz Yaptı

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar sunan Epic Games, 2020 yılının sonunda özel bir kampanya hazırladı. Bu kampanya kapsamında platformun kullanıcıları, 15 gün boyunca her gün en az 1 yeni ücretsiz oyuna kavuşacak.

Başka platformlarda zaman zaman yüksek bedellerle satılan oyunları da ücretsiz olarak sunan Epic Games, şimdi fiyatı 171,00 TL olan Jurassic World Evolution oyununu ücretsiz yaptı.

Jurassic World Evolution Fragmanı

Neden sağda solda bulduğumuz bozulmamış dinozor DNA’larından dinozorları diriltmememiz gerektiğini anlatan Jurassic serisinin bu oyununda amacımız, Muertes takımadalarında çeşitli dinozorları hayata döndürmek. Belli ki filmlerde olup biten olaylardan hiç akıllanmamışız.

Çeşit çeşit dinozorlar geliştirmek, sonrasında da bu dinozorları kullanarak kendimize fon oluşturmak ve daha çok dinozor yetiştirebilmek, daha çok adaya ulaşmak ve daha çok kayıp DNA bulabilmek. Bunlara ek olarak serideki pek çok karakter de bu yapımda yer alıyor.

Frontier Developments tarafından geliştirilen oyunun hem eleştirmenlerden hem de oyunculardan geçer not aldığını da belirtmek gerekiyor. Firma yalnızca dinozorların şöhretine sığınmamış, aynı zamanda başarılı bir simülasyon/strateji oyunu yapmış.

Jurassic World Evolution Sistem Gereksinimleri

albertosaurus

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Legacy GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB) DirectX: Sürüm 11 Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1+) / 8.1/10 64bit İşlemci: Intel i7-4770/AMD FX-8350 Bellek: 12 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Jurassic World Evolution’i Kütüphanenize Nasıl Ekleyebilirsiniz?

triceratops

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games hesabınıza giriş yapın. Oyun sayfasına gidin Yükle tuşuna basın. Siparişi Ver’e tıklayın.  Oyunlar böylece kütüphanenize eklenmiş olacak. Epic Games Store sizden iki faktörlü kimlik doğrulama isteyecektir.

Epic Games yıl sonu etkinliğinde her gün yeni bir ücretsiz oyun verecek. Diğer oyunları da kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin. 

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir