BULUT DUMAN’IN HAYATINI MAHVEDEN KUMPAS

BULUT DUMAN’IN HAYATINI MAHVEDEN KUMPAS

2018 yılında başlayan haraç isteme talebi, yerini tehdit – şantaj ve silahlı saldırıya kadar uzadı.

Uğradığı saldırı sonrası hastanede tedavi altına alınan Bulut Duman şimdi adalet önünde hakkını arıyor.

İşte haraçla başlatan ve silahlı saldırıya dönüşen olayın perde arkası.

“2018 yılında önce benden 250.000 TL istendi. Ben bu parayı vermeyi reddedince yalan bir haber yaptırdılar. Türkiye genelinde şantajdan yargılandığım bir dosya olmadığı halde bir bakan yeğenine şantaj yapıp para aldığımı bile iddia ettiler. Oysaki yaptıkları yalan haberde isimleri kısaltılmış olan kişiler, benim açtığım davalarda sanık olarak yargılandılar. Aradan 2 yıl geçti.

Bu çete üyelerinden birine karşı 50.000 Tl’lik hukuk davası kazandım. Ben davayı kazanır kazanmaz Cimer’e asılsız bir ihbarda bulunarak benim 18 aylık bebeğimi başka erkeklere istismar ettirdiğimi iddia ederek korkunç bir iftirada bulundular. Bu ihbara istinaden savcılık kızıma yönelik bir ihlal olup olmadığını araştırdı.

Doktor raporlarına göre de, sosyal hizmetlerin titiz araştırmalarına göre kızıma karşı bir ihlal, ihmal ya da istismarım olmadığı anlaşıldı. Bunun üzerine Cimer’e bu asılsız başvuruyu yapanları mahkemeye vereceğimi duyurduğumda kurşun yağmuruna tutuldum. Şimdi hakkımda bu asılsız ihbarı yapan, şikâyet edeceğim diye kurşunlanmama sebep olan bu kişilerin azmettirici olmaktan ve iftiradan tutuklanmaları için bakanlığa sesimi duyurmaya çalışıyorum”

Bir akşam evde otururken durduk yere Kadıköy ilçe emniyet çocuk büro amirliğinden evime geldiler.  ‘Hakkınızda CİMER’e bir ihbar var bilginize başvuracağız’ dediler. Hakkımda yapılan bu asılsız ve mesnetsiz ihbar için daha öncede ifade vermiştim bir kez daha ifade verdim ve eve dönüp Instagram’dan bu asılsız ihbarı yapanları bulup mahkemeye vereceğim diye duyurdum.

Bunun üzerine Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundum. Ben suç duyurusunda bulunduktan iki gün sonra evimin önünden itibaren takip edildim ve evime 2 km uzaklıkta bir apartmanın önünde sokak ortasında kurşun yağmuruna tutuldum. Bana kurşun atan caniler ifadelerinde beni tanımadıklarını söylemişler. Bu bile çete olduklarının en büyük ispatı. Şimdi Cimer’e beni ihbar edenleri şikâyet ettiğim için beni vurduran bu kişilerin cezalandırılması için adalet bakanlığına sesimi  duyurmaya çalışıyorum”

Kendisinden istenen haracı vermediği için önce asılsız ihbarlarla kendisinden şikâyetçi olan, sonra da  istenen haracı yükseltip işi silahlı saldırıya kadar götürenlere karşı hukuk savaşı başlatan Bulut Duman, adaletin er yada geç tecelli edeceğini söylüyor.

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir