Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in Başrolde Yer Aldığı Bu Benim Masalım, 1 Ocak’ta Exxen’de Yayınlanacak

Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven'in Başrolde Yer Aldığı Bu Benim Masalım, 1 Ocak'ta Exxen'de Yayınlanacak

Acun Ilıcalı’nın yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın faaliyetlerine başlayacak. Başlangıç için de platform pek çok yeni içerik hazırlanıyor. Bu içeriklerde de yeni neslin takip ettiği fenomenler ve ünlüler öne çıkıyor.

Platformun çıkış yapımlarından biri de özellikle gençler arasında oldukça popüler bir başka isim olan Aleyna Tilki’yi ekranlara taşıyacak. Genç şarkıcının başrolünü Cemal Can Canseven ile paylaşacağı yapımın adı ise İşte Bu Benim Masalım.

Aynı isimli bir de single çalışması var

aleyna tilki

Aleyna Tilki’nin müzik kariyerinde ilerlemeye çalışan liseli bir genç kızı canlandıracağı bu yapım, genç sanatçının gerçek hayat hikayesine de önemli benzerlikler taşıyacak. Aleyna Tilki de çok genç yaşlarda şöhret basamaklarını tırmanmıştı.

Yapımda yer alacak diğer isimler arasında Merve Sevin, Ayça Tilki, Eren Emingil, Nevra Serezli, Zeynep Kankode ve Kıvanç Baruönü bulunuyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla Disney gibi firmaların yaptığı gençlik dizilerine yakın bir yapımla karşılaşacağız. 

Aleyna Tilki daha önce de İşte Bu Benim Masalım adlı bir Single çalışmasına imza atmıştı. Şarkının sözlerinde de genç şarkıcının oldukça öznel ve kendisini ifade ettiği bir çalışma yaptığını görmüştük, dizide de benzer bir yapı görebiliriz.

Yapımdan ilk fragman geldi

Author:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir